Pierwszy krok w biznesie – 20 października 2016 r. w godz. 10:00-15:00- Bud. Ustronie, sala 317

Sprawdź swój pomysł biznesowy, deprecyzuj produkt i usługę, przygotuj analizę marketingową, konkurencji, opłacalności i efektywności ekonomicznej. Przyjdź na warsztat i zacznij działać w obszarach kluczowych dla specjalizacji regionalnej.

Warsztat stanowi wsparcie dla podmiotów chcących rozpocząć działalność gospodarczą opartą na innowacjach. Zajęcia mają pomóc przygotować wszechstronnie kandydatów na przedsiębiorców, wypracować oryginalne koncepcje i pomysły biznesowe. Zostanie także przybliżona tematyka finansowania działalności gospodarczej, wskazane zostaną najbardziej optymalne sposoby pozyskiwania środków finansowych na założenie i prowadzenie własnego biznesu. W trakcie warsztatów rozpatrywane będąÂ konkretne sytuacje problemowe i „case sudies”.  Zajęcia prowadzone będą w formie interaktywnych warsztatów, przeprowadzane będą testy i ćwiczenia grupowe, aktywizujące wszystkich uczestników.

Prowadzący: dr Marek Makowiec – adiunkt w Katedrze Zachowań Organizacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Certyfikowany PM (metodologia IPMA). Koordynator innowacyjnych projektów krajowych i międzynarodowych. Zaangażowany w powstanie ponad 100 innowacyjnych przedsiębiorstw z różnych branż, a szczególnie: IT, biotechnologicznej, medycznej, usługowej. Specjalista i trener biznesowy w zakresie szkoleń i warsztatów na temat możliwości uzyskania wsparcia z zewnętrznych źródeł na założenie i prowadzenie swojego biznesu.

Formularz rejestracyjny